Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Nasıl sipariş veriyoruz?

Cunda Marin Instagram sayfamızdan fiyatlarımıza, tüm ürünlerimizin görsellerine ve detaylarına bakabilir, ardından sitemizin mağaza bölümünden ürünleri inceleyip güvenli ödeme sistemi Iyzico ile tüm banka – kredi kartlarınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ücretli mi?

Kargo hizmetimiz, 350 TL ve üzeri ücretsiz olmakla beraber, 350 TL altında alıcı ödemeli 18 TL’dir. Kargo şirketinin mobil şube olarak kapsama alanında bulunan bölgelerde ise 30 TL’dir. Kargonuzun mobil şube kapsamında olup olmadığını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargoda gecikme yaşadım ne yapmalıyım?

Kargo hizmetimize başlamadan önce, önümüzdeki tek engelin ulaşım engeli olduğunun farkında olarak buna göre pozisyon aldık. Gıda mühendisimiz ile tüm ürünlerimizin oda sıcaklığında, kaç gün kaç derecede özelliklerini kaybettiklerine dair testlerimizi yaptık. Ürünlerimizin çoğu, ayçiçek yağının içerisinde, Sağlık Bakanlığı onaylı plastik konservelerde sunulup, vakum sistemi ile kapatılmaktadır. Gönderim yaparken kullandığımız kolilerimiz, gıda kolisi olup, dışarıdan hava almamakla beraber ısı korumasını da sağlamaktadır. Ayrıca, yeterli seviyede buz aküsü desteği ile gönderim sağlamaktayız.

Kargoda oluşan kayıp gibi sorunlarda firmamız direkt olarak müdahale edip, yapılması gereken ne var ise yapmaktadır. Kargo takibini anlık olarak yapmaktayız, müşterilerimizden de bu konuda takip yapmasını istemekteyiz.

Ürünler tüketime hazır mı?

Tüm ürünlerimiz tüketime direkt olarak hazırdır. Sadece, Izgaralık Kekikli Ahtapot Bacakları ürünümüz, 10 dakika kadar ızgara, döküm tava gibi ısıtma işlemine tabi tutulabilir. Fakat tüm ürünlerimizi istediğiniz gibi harmanlayabilirsiniz.

Kargo uzak mesafeye gelir mi?

İletişim numaramızdan bize ulaşıp, bulunduğunuz adresi sorgulatabilirsiniz. Daha önce bu konuda hiçbir sorun yaşamadık. Ayvalık bölgesinden gönderim sağlamaktayız.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Ürünlerimiz, gıda ürünü olduğundan dolayı, ürünlerin sağlıklarını korumak amacıyla, olası aksiliklere yol açmamak amacı ile kapıda ödeme seçeneğimizi aktif etmedik.

Başa dön