Teslimat ve İade Bildirimi

  • Ödemelerimizi, Iyzico güvencesi ile her türlü banka / kredi kartı ile almaktayız.
  • Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi banka kartınıza taksitli ya da tek çekim şeklinde almaktayız. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
  • Sipariş Bedeli İadesi: Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; firmamız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
  • ÖNEMLİ: Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret etmekteyiz. Temini zaman alan ürünler için, ürünü firmamızın kargoya teslim etme süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-4 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir ve firmamız, inisiyatif alarak direkt olarak müdahale edecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Yanlış adres, dağıtım gününde adreste bulunamama, adres değişikliği gibi durumlar için firmamız kesinlikle sorumluluk ve iade kabul etmemektedir. Ürününüz, bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine ulaştığında, size bilgilendirme yapılmaktadır. Kargo firmasından SMS gelmektedir, ayrıca biz özel olarak bilgilendirme mesajı atmaktayız. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Balıkesir / Ayvalık merkezli şirketimizden ürünler MNG, Yurtiçi ve Aras kargo firmaları ile gönderilecektir. Aksi bir kargo şirketi ile gönderim sağlayamamaktayız. (PTT, UPS gibi.) Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 – 4 iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Olağanüstü bir durum olmadığı takdirde, en geç 2-3 iş günü içerisinde de kapınızda olacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  • Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
  • ÖNEMLİ: Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerin öncelikle firmamıza teslimat anında göndermek şartı ile video, fotoğraf yoluyla iletişim numaralarımıza atmanız istenmektedir. Aksi takdirde talebiniz geçersiz olacaktır. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05518291903 numaralı telefona gönderin ve durumu ayrıca cundamarin@outlook.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
  • Sipariş verildikten, kargo bildirimi alıcıya yapıldıktan sonra koliniz kuryede olduğunda, evde olmadığınız takdirde eğer ürün kargodan bize geri döner ise mesuliyet kabul etmemekteyiz. Lütfen, siparişinizi takip edip, koliniz dağıtımda olduğu gün adresinizde olunuz.
  • Karşılaştığımız durumlardan biri olan, sitemizde sipariş anında yazılan adresin yanlışlığından kaynaklanan teslimat uzamaları probleminden sorumlu değiliz. Lütfen, adresinizi doğru, açık ve detaylı yazınız.

Başa dön